Zpět

Meridian Galadinner presented by Bogner

04. 12. 2018

21. Tak přesně tolik ročníků Meridian Golf Tour jsme za dobu fungování naší společnosti zorganizovali pro naše klienty a partnery. Závěrečná akce toho posledního ročníku proběhla i v letošním roce v krásných a noblesních prostorách hotelu Augustine v Praze. V předvánočním čase jsme pro hosty na venkovní terase připravili jak vynikající svařáček, tak také přehlídku luxusní módní značky Bogner, která je již tradičním partnerem naší Tour. Dalším bodem programu bylo samozřejmě vyhlášení celkových vítězů v kategoriích a také celkového vítěze Tour, kterým se zcela zaslouženě stal Zdeněk Jaroš v nominaci společnosti Cardif. Zlatým hřebem, mimo golfových vítězů, byla Olga Lounová, která publikum fantasticky rozehřála a hlavně rozezpívala. Hotel Augustine hostí závěrečnou akci také díky vynikající a precizní kuchyni, o čemž se mohli všichni pozvaní přesvědčit vzápětí. Podzimní menu, které hostům uvařil šéfkuchař hotelu, Marek Fichtner, bylo tou správnou tečkou za letošním ročníkem Meridian Golf Tour.

Tímto bychom rádi poděkovali ještě jendou všem partnerům, díky kterým jsme mohli zorganizovat letošní ročník, gratulujeme všem vítězům a těšíme se opět na viděnou na golfu v roce 2019!

CONNEA Team

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace