OUTDOOROVÉ EVENTY

Den s Novou 2019

3. ročník Den s Novou je tady!!! Ano, již po třetí byla s CONNEA A TV NOVA pro diváky uspořádaná akce, kde mohli nahlédnout do ateliérů svých oblíbených seriálů ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ a ULICE, která letos slaví 15 let seriálu. Návštěvníci mohli také získat mnoho podpisů od známých hvězd z Televizních a Sportovních novin a dalších uspěšných pořadů TV NOVA.

I pro děti byl připraven program od společnosti Hasbro, jako každý rok se mohli návštěvníci účastnit soutěže o zájezd od Blue Stylu a pitný režim na akci zajišťoval nejen Jumex.

 

Hasbro Šiklův Mlýn

I letos jsme vyrazili s Hasbrem do Šiklova Mlýna na Blue Style Prima fest. Děti si mohly v dětské zoně hrát deskové hry jako např. Monopoly, Hrošíci ale i na trávě mega Jenga, Twistr, vyfotit se s Pinkie pie nebo vytvořit růži z Play-Doh plastelíny.

Fabia Youfest

Znáte festival Fabia Youfest, my už ano. Letos se konal v Průmyslovém paláci v Holešovicích. A společnost Hasbro a náš organizační team byli součástí gaming zony. Ale pozor, tentokrát i s Monopoly Cheaters Edition, s Monopoly v životní velikosti, které učí hráče podvádět. Ajajaj…..:-) Ano, čtete dobře, hráči se učili podvádět a sám panáček Monopoly na to dohlížel.

Den s Novou

V sobotu 15.9.2018 se konal již druhý ročník Dne s Novou a my jsme měli opět tu čest být u toho. Fanoušci TV Nova měli možnost nahlédnout do ateliérů, kde se natáčí naše nejznámější české seriály a to Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice a setkat se tváří v tvář jak s hereckými, tak moderátorskými osobnostmi TV Nova. Setkání byla doprovázena vystoupením finalistů SuperStar a soutěžícími z pořadu Tvoje tvář má známý hlas. 

Dětský den s Europrintem

Odpoledne plné zábavy pro děti s prezentací značek společnosti Hasbro

Barvám neutečeš

S poníky od Hasbra jsme se zúčastnili akce Barvám neutečeš.

Hasbro Prima Run

V sobotu 12.5. jsme se si zaběhli s Littlest Pet Shop do stromovky. 

 

Dermacol Love Day s My Little Pony

1. Máj s námi oslavili poníci My Little Pony v pražské Grébovce, kde se konal Dermacol Love Day

Den s Novou 9.9.2017

1. ročník Den s Novou... a CONNEA byla u toho jako spoluorganizátor!

Permonium Pribináček 1.9.2017

Pribináček v rámci své tour navštívil již po 2. Moravu. Tentokrát přijel rozdávat své dobroty do zábavného parku Permonium.

Mirakulum Pribináček tour

Zábavný park Mirakulum v Milovicích bylo další zastávnou pro Pribináčka v rámci Pribináček tour.

Pribináček ZOO Dvůr Králové

Kocourek Pribináček v rámci své tour zavítal i do ZOO Dvůr Králové.

Pribináček tour Šiklův Mlýn

2. zastávka v rámci Pribináček tour 2017 byla na Vysočině v ŠIKLANDU.

Pribináče tour 2017

Pribináček tour 2017 po České republice. 8 termínů,  6 nádherných míst, spousty dobrot od Pribináčka.

Pribináček 11.3.2017

11.3.2017 jsme ukončili 4. skicross závodem zimní sezonu s Pribináčkem ve Špindlerově Mlýně.

Pribináček skicross 17.2.2017

Již 3. skicross závod s Pribináčkem proběhl ve Špindlerově Mlýně. Kocourek Pribináček ještě chystá čtvrtý a poslední letošní skicross závod dne 11.3.2017 opět ve Špindlerově Mlýně na Sv. Petru.

Pribináček skicross 10.2.2017

2. skicross závod ve Špindlerově Mlýně s Pribináčkem dopadl senzačně. 

Pribináček skicross 21.1.2017

21.1. 2017 jsme zahájili Pribináčkův závod skicrossu ve Špindlerovém Mlýně. Ještě nás čekají 3 závody - 10.2.,17.2. a 11.3.2017 

Pribináček Ski Opening

Zahájení zimní sezony - Špindlerův Mlýn - Ski Opening 10.12.2016 - závody S ČT Sport - koncerty - spoustu doprovodných atrakcí - CONNEA team a Pribináček

Zábavný den s Pribináčkem

20. srpna jsme vyrazili do Špindlerova Mlýna organizovat Zábavný den s Pribináčkem

Total Family Day

Pro společnost TOTAL jsme připravili k 25. výročí založení firmy v ČR Family Day pro zaměstnance společnosti a jejich děti. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace