Zpět

Swiss Life Select Beachvolejbal

06. 09. 2014

Po několika ročnících pracovní konference, kdy Swiss Lif Select představoval své pololetní výsledky a plánovali zbytek roku, se v letošním roce rozhodli pro razantní změnu a zadali naší agentuře organizaci volejbalového turnaje spojeného s doprovodnými aktivitami pro hosty a partnery hráčů. Očekáváná účas téměř 700 hostů se téměř celá naplnila a areál Freestyle parku v pražských Modřanech tak nabídnul zázemi a aktrakce všem přítomným.

Mimo stěžejní zápolení jednotlivých poboček v beachvolejbalu mohli hosté vyzkoušet skákací boty, jízdu na kole či in-line bruslích, dámy se mohli nechat nalíčit, vyzkoušet měření koncentrace společnosti Neuroleaders, pro děti bylo připraveno kino, malování na obličeje či klaunská show. V rámci soutěžení jsme zorganizovali také doprovodný turnaj v petánque a také minigolfu.

Večerní program měl jasný scénář. Vyhlášení nejlepších volejbalových týmů, po kterých následoval raut a také vystoupení kapely April, která hosty rozpumpovala před vystoupením hlavní hvězdy večera, Michala Davida. Podívejte se na některé momentky z akce.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace