TÉMATICKÉ EVENTY

Virtuální vánoční večírek

Organizovali jsme virtuální vánoční večírek, kde nechyběly vtipné vánoční zdravice z regionů, koledy ani ochutnávka rumů, které účastníci vysílání obdrželi spolu s vánočními dárky.

Office Depot - Praha - 2019

...kdo se bojí, nesmí na večírek...

MYLAN - PRAHA - 2019

Elegance, vznešenost a skvělá společnost - to by byla charakteristická slova pro tento vánoční večírek.

TOTAL - Clara Futura - 2019

Skvělá párty se uskutečnila v impozatním zámeckém komplexu Clara Futura, jehož historie sahá až k začátku 14.století období renesance. 

 

Vánoční večírek - Jihlava - 2019

Vánoční večírek v Jihlavě byl již tradičně uspořádán v budově bývalého dominikánského kláštera, nyní Hotel Gustav Mahler, budovy vznikly na samém začátku budování města Jihlavy.

Vánoční večírek - Kladno - 2019

V průmyslovém městě Kladně jsme 12.12.2019 připravili akci v Domě kultury v restauraci Rock „N“ Roll a poté si klienti mohli poslechnout koncert Vojty Dyka.

Vánoční večírek - Plzeň - 2019

9.12.2019 jsme pro našeho klienta uspořádali akci v netradičním industriálním prostoru Depo 2015 Plzeň.

Lidl - Praha - 2019

Martini - protřepat - nemíchat...

Vánoční večírek - Praha - 2019

Sváteční předvánoční atmosféru si klienti mohli užít v Art & Event Gallery Černá Labuť. 

Vánoční večírek - Ostrava - 2019

Toto tradičně průmyslové město jsme se rozhodli představit našim hostům z netradičního pohledu. Představili jsme ho jako město, kde si můžete vychutnat skvělé jídlo a hlavně víno.

Vánončí večírek - Brno - 2019

Program tohoto večera byl plný netradičních zážitků:

Pro naše hosty jsme připravili, bohatý raut, školu latinsko - amerických tanců, barmankou show, ochutnávku kubánských koktailů, ale hlavně "setkání s Fidelem Castrem a jeho družinou"  a to včetně vychutnání si doutníku na terase….

 

Vánoční večírek - Nymburk - 2019

Výborný catering a degustaci medoviny si mohli naši hosté vychutnat ve sklepních prostorách, které jsou standardně návštěvníkům zavřeny.

 

Vánoční večírek - Pavlov - 2019

21.11.2019 jsme klientovi otevřeli brány Pálavské galerie vín U Venuše v Pavlově. 

Vánoční večírek - České Budějovice - 2019

Legendární poetický kokteilový bar Žlutá ponorka je dnes už pojem a to nejenom v Českých Budějovicích se stal dalším místem setkání…

Vánoční večírek - Liberec - 2019

Sérii Vánočních večírků pro našeho vzácného klienta jsme odstartovali 12.11.2019 v Liberci. Podívali jsme se do míst, kde zasedá zastupitelstvo a stáli jsme na balkoně ze kterého byl oznámen začátek i konec války. 

Slovensko - Demanovské dolině - 2019

Útulný a půvabný horský hotel Tři Studničky v Demanovské dolině poskytl našemu klientovi skvělé zázemí pro uspořádání akce. 

Roses & Bubbles - Karlovy Vary 2019

V období filmového festivalu jsme v Karlových Varech uspořádali na terase hotelu večírek pro významného klienta. 

Shell - Praha - motokáry - 2019

14.5. jsme na plný plyn odstartovali motokárovou tour.

Office Depot Neon party 80’s 90’s

Letošní prosinec nám dal opravdu zabrat, zároveň jsme se však kreativně vyřádili a užili si vánoční párty maraton s vámi. “Děkujemeeeeee”, váš CONNEA team

Mylan Andělské Vánoce

V pořadí třetí vánoční večírek, který jsme organizovali, se nesl v andělském duchu. Tématu jsme přizpůsobili nejen magický prostor, ale také kompletní program večera. Samozřejmostí byl vynikající catering s vánočními pochoutkami.

Shell Neon party

“Sranda musí "byť", i kdyby na chleba nebylo" :) My máme to štěstí, že můžeme být při tom a vaši zábavu nejen vidět, ale dokonce ji i vytvořit. Fantazii se meze nekladou a věřte, zde fantazie nechyběla nikomu. :) A abychom šli příkladem, uvázali jsme si motýlky, nasáli trochu vaší radosti a tvořivosti a šli jsme na to... :) Váš CONNEA team

Wild Wild West - Vánoční večírek

Na začátku prosince jsme odstartovali sezónu vánočních večírků. Prvním z nich byl ve westernovém stylu v Parkhotelu Popovičky.

Super Star

Ve středu 9.5. jsme připravili pro 10 finalistů Super Star v pražském clubu příjemné prostředí, kde měli možnost zazpívat si své oblíbené písně. 

Office Depot

Kouzelná vánoční noc

Meridian Galadinner

20. ročník Meridian Golf Tour jsme zakončili v restauraci hotelu Augustine slavnostním ceremoniálem, při kterém jsme předali ceny nejlepším hráčům.

Total Casino Royal

Poslední akcí roku 2016 byl vánoční večírek společností TOTAL a AS24

Jet Investment Soirée

Podruhé se v letošním roce sešli investoři společnosti Jet Investment na neformálním večírku v Karlových Varech.

Sprinx Beztíže

Oslava 20. výročí založení firmy se dá udělat i v tak zajímavém prostoru, jako je pražské Planetárium. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace