TÉMATICKÉ EVENTY

Roses & Bubbles

V období filmového festivalu jsme v Karlových Varech uspořádali na terase hotelu večírek pro významného klienta. Večírkem provázela barva růžová, výborný catering byl samozřejmostí a úžasný zpěv v podání Ondřeje Gregora Brzobohatého si užily nejen dámy.

Office Depot Neon party 80’s 90’s

Letošní prosinec nám dal opravdu zabrat, zároveň jsme se však kreativně vyřádili a užili si vánoční párty maraton s vámi. “Děkujemeeeeee”, váš CONNEA team

Mylan Andělské Vánoce

V pořadí třetí vánoční večírek, který jsme organizovali, se nesl v andělském duchu. Tématu jsme přizpůsobili nejen magický prostor, ale také kompletní program večera. Samozřejmostí byl vynikající catering s vánočními pochoutkami.

Shell Neon party

“Sranda musí "byť", i kdyby na chleba nebylo" :) My máme to štěstí, že můžeme být při tom a vaši zábavu nejen vidět, ale dokonce ji i vytvořit. Fantazii se meze nekladou a věřte, zde fantazie nechyběla nikomu. :) A abychom šli příkladem, uvázali jsme si motýlky, nasáli trochu vaší radosti a tvořivosti a šli jsme na to... :) Váš CONNEA team

Wild Wild West - Vánoční večírek

Na začátku prosince jsme odstartovali sezónu vánočních večírků. Prvním z nich byl ve westernovém stylu v Parkhotelu Popovičky.

Super Star

Ve středu 9.5. jsme připravili pro 10 finalistů Super Star v pražském clubu příjemné prostředí, kde měli možnost zazpívat si své oblíbené písně. 

Office Depot

Kouzelná vánoční noc

Meridian Galadinner

20. ročník Meridian Golf Tour jsme zakončili v restauraci hotelu Augustine slavnostním ceremoniálem, při kterém jsme předali ceny nejlepším hráčům.

Total Casino Royal

Poslední akcí roku 2016 byl vánoční večírek společností TOTAL a AS24

Jet Investment Soirée

Podruhé se v letošním roce sešli investoři společnosti Jet Investment na neformálním večírku v Karlových Varech.

Sprinx Beztíže

Oslava 20. výročí založení firmy se dá udělat i v tak zajímavém prostoru, jako je pražské Planetárium. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace