Virtuální konference

Profesionální unikátní řešení konference, eventu. Tímto posouváme běžnou videokomunikaci na úrověň atraktnivního virtuálního eventu.

Již proběhlé akce:

 

Výroční konference s oceňováním 

Konference pro OVB Allfinanz Česká republika, která se konala 29.4.2021 sledovalo téměř 2000 finančních poradců. Motivovalo se a povyšovalo, dokonce se i virtuálně tančilo. Celým pestrým 8 hodinovým programem prováděl profesionální moderátor Libor Bouček. Zpestřením pro diváky byl také rozhovor s olympijskou vítězkou Evou Samkovou. Nezapomnělo se ani na on-line zábavu v podobě afterparty o kterou se postaral německý DJ Olde, který svým streamem přímo ze studia rozhýbal domácnosti poradců. 
  

Vzdělávací konference 

Vzdělávací konference probíhala ve 2 termínech a sledovalo ji 1200 finančních poradců. Pečlivost příprav od microsite, mediálních tréninků, 3D animací až po úpravy prezentací byla maximální. Nechybělo dodržování všech covid pravidel ani testování všech účastníků natáčení.
 

Virtuální barshow

Barshow a workshop to vše v jednom virtuálním eventu. Účastníci z různých zemí měli možnost si distančně namíchat vlastní drink z ingrediencí, které jim dorazili až ke dveřím. Postupem míchání prováděl profesionální bartender společně s anglicky mluvícím tlumočníkem.

Virtuální vánoční večírek

Organizovali jsme virtuální vánoční večírek, kde nechyběly vtipné vánoční zdravice z regionů, koledy ani ochutnávka rumů, které účastníci vysílání obdrželi spolu s vánočními dárky.
 
 

Viatris Day1

Významný den, kdy se oficiálně spojily 2 společnosti lékařského odvětví a my byli u toho.
Díky virtuální realitě a moderním technologiím jsme umožnili všem zaměstnancům zúčastnit se jejich významného dne společně.
A nejen to, propojili jsme 2 studia a přenesli celý hologram pana ředitele do slovenského studia, jako by tam byl osobně.

 

Tisková konference k otevření hřiště 

Spoluorganizovali jsme slavnostní otevření golfového hřiště PGA National Czech Repulic v resortu Oaks Prague.
Krásný golfový turnaj pro vybraná média a hosty byl završen tiskovou konferenci, které se on-line zúčastnil i světoznámý architekt hřiště Kyle Phillips Golf Course Design a zástupci Troon Privé.

Záznam ke shlédnutí - ZDE

 

CEE CM Meeting 

Organizovali jsme také mezinárodní virtuální konferenci pro společnost Mylan. Vystřídalo se na ni 12 speakerů z 12ti různých zemi.
Díky virtuální realitě a moderní technologii jsme dosáhli toho, že se lidé z celého světa mohli účastnit konference a odcházet z ní se zážitky, které jsou nyní ojedinělé. 

 

Možnosti virtuálního studia

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace