Virtuální konference

Profesionální unikátní řešení konference, eventu. Tímto posouváme běžnou videokomunikaci na úrověň atraktnivního virtuálního eventu.

Již proběhlé akce:

Virtuální vánoční večírek

Organizovali jsme virtuální vánoční večírek, kde nechyběly vtipné vánoční zdravice z regionů, koledy ani ochutnávka rumů, které účastníci vysílání obdrželi spolu s vánočními dárky.
 
 

Viatris Day1

Významný den, kdy se oficiálně spojily 2 společnosti lékařského odvětví a my byli u toho.
Díky virtuální realitě a moderním technologiím jsme umožnili všem zaměstnancům zúčastnit se jejich významného dne společně.
A nejen to, propojili jsme 2 studia a přenesli celý hologram pana ředitele do slovenského studia, jako by tam byl osobně.

 

 

Tisková konference k otevření hřiště 

Spoluorganizovali jsme slavnostní otevření golfového hřiště PGA National Czech Repulic v resortu Oaks Prague.
Krásný golfový turnaj pro vybraná média a hosty byl završen tiskovou konferenci, které se on-line zúčastnil i světoznámý architekt hřiště Kyle Phillips Golf Course Design a zástupci Troon Privé.

Záznam ke shlédnutí - ZDE

 

CEE CM Meeting 
Organizovali jsme také mezinárodní virtuální konferenci pro společnost Mylan. Vystřídalo se na ni 12 speakerů z 12ti různých zemi.
Díky virtuální realitě a moderní technologii jsme dosáhli toho, že se lidé z celého světa mohli účastnit konference a odcházet z ní se zážitky, které jsou nyní ojedinělé. 

 

Možnosti virtuálního studia

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace