TOUR STORY 

 

Meridian Tennis Tour má již dlouholetou tradici v Čechách i na Slovensku. Původně byly tenisové turnaje pouze úvodním a závěrečným sportovním kláním našich obchodních partnerů v rámci moravské golfové série Meridian Golf Tour. Rostoucí zájem o tento sport nás nakonec přivedl až k samostatným tenisovým turnajům. Pochlubit se tak můžeme například tenisovým challengerem ATP ECM Cup nebo akcí pro účastníky pražského zasedání Mezinárodního měnového fondu a skupiny Světové banky. Myšlenka pořádat „manažerské“ tenisové turnaje, které by naplňovaly základní filozofii i cíle původního golfového seriálu, na sebe tedy nenechala dlouho čekat.

  

Meridian Tennis Tour 2022 navazuje na to nejlepší z předchozích ročníků jak v Čechách, tak na Slovensku a zároveň přichází s něčím novým. Absolutní novinkou pro Vás budou atraktivní tenisové areály Vista a Benice. Šňůra turnajů roku 2022 startuje již 20. ledna! Doufáme, že pro Vás bude v oblasti lobby dalším marketingovým přínosem. 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace