Již pošesté, a tedy v rámci Vodafone Meridian Golf Tour 2011 naposledy, se sešel velký počet hráčů i nehráčů, pro tentokrát v Golf Resortu Karlštejn, aby poměřili své golfové dovednosti, pečlivě vypilované v průběhu sezony. Zaplněné parkoviště opravdu nenechávalo nikoho na pochybách, že startovní listina je zaplněna do posledního možného místa a i nehrající hosté plně využijí připravený doprovodný program. Dáreček v podobě lahodné kávy a sladkých mandlí od společnosti Dallmayr Kaffee, welcome drink MUMM z rukou sličné modelky, score karta, míčky, energy drink Speed8, vydatná snídaně, freshjuice od Mangaloo, to vše již do této Tour tradičně patří.
Po zahájení turnaje moderátorem za doprovodu maršála se větší část osazenstva rozešla, případně rozjela na hřiště. Hosté vyrazili na golfovou akademii, či o sebe nechali pečovat zručnými masérkami, fyzioterapeuty, líčením Esteé Lauder a manikúrou. V průběhu dopoledne začalo slunce vykukovat zpoza mraků a opravdu po zbytek dne se nenechalo již žádnými mraky zahanbit. Naštěstí hráči mohli využít občerstvovacích jamek na hřišti, které byly plně zásobeny jídlem a pitím, a obzvláště míchané nápoje z Chivas Regal a Martell společně s pochoutkami servírovanými kuchařem společnosti LaLorraine nalezli nejvíce fanoušků z řad hráčů i hostů.
V průběhu turnaje bohužel ani tentokrát nebyla pokořena jamka Mercedes Benz Hole in One, ale ani tato skutečnost nezastínila vyhlašování vítězů ostatních vložených soutěží a jednotlivých kategorií. Kategorii 37-54 vyhrál James Walsh, 23,5-36 David Doležel, 11,5-23,4 Štefan Majtán a kategorii 0-11,4 Marek Kočica. V kategorii brutto score zvítězil Marek Růžička.
Závěrem snad jen poděkovaní počasí, které na nás bylo v letošní Tour více než vlídné, a věřme, že i příští rok ukáže jen své světlé stránky.
Golfu zdar