Event management

Společnost Connea vnímá event jako výjimečný zážitek na netradičním místě, který je prožíván všemi smysly a slouží jako platforma pro firemní komunikaci.

Vycházíme z faktu, že si lidé nejlépe zapamatují to, co reálně prožijí. Dobře zorganizovanou akci vnímáme jako jeden z důležitých nástrojů marketingu, kterým se snažíme prohloubit vztahy našich klientů s jejich obchodními partnery nebo upoutat zájem nových.

Emocionální podněty, které nápaditý event vyvolá, velmi dobře působí na vnímání kvality nabízené služby či produktu.

Kreativita na klíč

Kreativita není talent, ale způsob myšlení – hravé a přirozené. Vaše akce s námi nezaniknou. Zbavíte se omezení a překážek. Vytvoříme na míru nové, překvapivé, atraktivní a neobvyklé eventy. Náš team připraví nekonvenční téma akce, najde netradiční prostory a vytvoří nevšední program včetně inovativních audiovizuálních efektů.

Někdy je řešení přímo před námi, jen ho nejsme schopni vidět, protože hledáme něco úplně jiného. S námi najdete více řešení a společně v tvůrčím procesu vybereme to nejlepší. Zvažování možností, propojování informací, využívání intuice, zvídavost, vytrvalost, představivost, disciplinovanost a schopnost spolupracovat jsou podstatou naší práce.